...

ВІТАЄМО!

Про нас

Фотогалерея

Календар

«  Жовтень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Пошук по сайту

Форма входу

Погода

Соціальні мережі

Агрокар'єра

Для студентів

Пошук роботи

Корисні посилання

...

...

...

...

...


Неділя, 21.10.2018, 00:19
Вітаю Вас Гість | RSS

Івано-Франківський коледж
Львівського національного аграрного університету

the official web-site
Головна | Реєстрація | Вхід
Головна » 2018 » Жовтень » 8 » Землеробство – продовольча, економічна та екологічна безпека України
12:31
Землеробство – продовольча, економічна та екологічна безпека України

     2 – 3 жовтня на базі Івано-Франківського коледжу Львівського національного аграрного університету   відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар  «Землеробство – продовольча, економічна та екологічна безпека України». Організаторами семінару виступили філія «Перспектив» ПрАТ «Зернопродкут МХП», Івано-Франківський коледж Львівського національного аграрного університету та НМЦ «Агроосвіта».

      Головна мета семінару – об’єднання спільних зусиль освіти, науки та бізнесу в аграрному секторі економіки, насамперед – підготовка висококваліфікованих кадрів для вітчизняних сільгосптоваровиробників

       В роботі семінару взяли участь науковці, сільгосптоваровиробники, начальники  районних управлінь агропромислового розвитку Івано-Франківської області, завідувачі агрономічних відділень та викладачі вищих навчальних закладів 1-2  рівнів акредитації Івано-Франківської, Львівської, ТернопільськоЇ, Чернівецької, Хмельницької, Житьомирської, Волинської, Київської, Полтавської областей, студенти.

    Відкриваючи теоретичну частину заходу, у своєму  вітальному слові директор Івано-Франківського коледжу Львівського НАУ заслужений працівник сільського господарства, кандидат сільськогосподарських наук Костюк Богдан Андрійович зазначив, що сьогодні гонитва за прибутком призвела до порушення сівозмін, екологічної рівноваги, до деградації сільськогосподарських земель, тому проведення таких заходів тільки сприятимуть вирішенню даних проблем і  розвитку аграрної галузі в Україні.

    З привітанням до учасників семінару звернулися керівник апарату  Івано-Франківської ОДА Маланій  Роман Григорович та директор філії «Перспектив» ПрАТ «Зернопродукт МХП» Потомський Павло Григорович.

     Продовжили семінар актуальні і захоплюючі доповіді науковців. Зокрема доктор сільськогосподарських наук, професор, завідувач кафедри землеробства та гербології Національного університету біоресурсів і природокористування України  Семен Петрович Танчик виступив з доповіддю «Екологічні проблеми землеробства та шляхи їх вирішення за сталого розвитку аграрного виробництва», доктор сільськогосподарських наук, професор, завідувач кафедри агрохімії  та ґрунтознавства Прикарпатського національного  університету імені В.Стефаника  Мирослав Дмитрович Волощук представив доповідь «Деградація ґрунтів та методи відновлення їх родючості», в.о. професора,  кандидат сільськогосподарських наук,  завідувач кафедри генетики, селекції та захисту рослин Львівського національного аграрного університету Петро Данилович Завірюха – «Хворобостійкі сорти – основа екобезпечного картоплярста»

     Директор відокремленого підрозділу НУБіП України «Заліщицький аграрний коледж ім. Є. Храпливого» Володимир Степанович Глова та директор фірми «Захід Агро МХП» Львівської області Вадим Олексійович Льошенко у своїх виступах відзначили, що на сьогодні ринок праці висуває нові вимоги, тому існує потреба в універсальних фахівцях. Підготовка таких конкурентоспроможних фахівців можлива при зміні традиційної системи навчання на більш перспективну дуальну. Саме шлях, коли в підготовці фахівців беруть участь і навчальний заклад, і підприємство, може стати тим поштовхом, що необхідний нашій освіті для підвищення її якості  і відповідності стандартам та запитам ринку праці. Дуальна освіта дає плюси одним та іншим: підприємства отримають кваліфіковані кадри, студенти – роботу.

 

З проблемами і перспективами спеціальності «Агрономія» учасників семінару у своєму виступі ознайомила методист НМЦ «Агроосвіта» Наталія Євгенівна Деркач.

  У стінах коледжу підприємства МХП презентували керівник та менеджер Львівської регіональної служби персоналом відповідно Олена Бондарь та Наталія Яковчук.

      Практична частина семінару пройшла на базі філії «Перспектив». Його учасники мали змогу ознайомитися з матеріально-технічною базою, сучасною технікою, технологіями обробітку ґрунту, збирання, сушіння та зберігання сільськогосподарської продукції.

       У практичній  частині семінару взяли участь 50 студентів Івано-Франківського коледжу Львівського НАУ та Заліщицького аграрного коледжу ВП НУБіП України. Майбутні спеціалісти були особливо вражені сучасною сільськогосподарською технікою.

Переглядів: 221 | Додав: oleggol4979 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Розробка сайту: Голубчак О.М. © 2018