...

ВІТАЄМО!

Про нас

Фотогалерея

Календар

«  Травень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Статистика


Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0

Пошук по сайту

Форма входу

Погода

Соціальні мережі

Агрокар'єра

Для студентів

Пошук роботи

Корисні посилання

...

...

...

...

...


Четвер, 23.11.2017, 12:54
Вітаю Вас Гість | RSS

Івано-Франківський коледж
Львівського національного аграрного університету

the official web-site
Головна | Реєстрація | Вхід
Головна » 2017 » Травень » 29 » Тиждень циклової комісії економічних дисциплін
13:10
Тиждень циклової комісії економічних дисциплін

Становлення в Україні правової, демократичної, соціальної держави, фундаментальне оновлення економіки держави потребують кваліфікованих спеціалістів. Сучасний спеціаліст – це не тільки компетентний виконавець своїх службових обов’язків, це працівник, який здійснює роботу ефективно і конструктивно. Найкраще засвоєння навчального матеріалу – шляхом спілкування і вирішення конкретних завдань в умовах максимально наближених до реальності. Це питання завжди було і є в центрі уваги циклової комісії економічних дисциплін.

Викладачі комісії формують не тільки професійні якості фахівців, але й виховують патріота, активного громадянина України, навчають самостійності. Для цього наставники постійно ведуть пошук нетрадиційних форм та методів організації як аудиторної, так і поза аудиторної роботи. Результат такого пошуку – проведення тижнів циклової комісії, які вже стали традиційними.

Ось і з 15 до 19 травня 2017 року циклова комісія економічних дисциплін організувала і провела заходи професійного спрямування. Студенти та викладачі економічного відділення провели цей тиждень різноманітно та насичено.

У понеділок 15 травня студенти 21-ОВ групи разом з викладачем Брус Любою Петрівною відвідали бібліотеки м. Івано-Франківська, а саме: Івано-Франківську обласну універсальну наукову бібліотеку ім. І.Франка та міську централізовану бібліотечну систему. Основною метою відвідування є ознайомлення з підручниками, посібниками, періодичними виданнями для підготовки до написання курсової роботи з «Організації виробництва» та щоденника практики з виробничої технологічної практики. Також майбутні економісти-менеджери ознайомилися з державними та приватними банками міста, їхньою структурою та принципами діяльності.

У рамках тижня 16 травня 2017 року студенти 21-Ф та 21-ОВ груп взяли участь у першому відбірковому етапі олімпіади з економічних дисциплін: «Маркетингу», «Менеджменту», «Економіки», «Бухгалтерського обліку», «Фінансів», «Підприємництва». В результаті проведення олімпіади визначено переможців: Досин Мар’яна, Цюрак Квітослава – 21-ОВ група, Глушко Оксана, Сковронська Діана, Тимчишин Інна, Романів Андріана, Паук Тетяна, Гурик Олеся – 21-Ф група. Переможці братимуть участь у університетській студентській олімпіаді з економічних дисциплін між студентами коледжів, яка проводитиметься 23 травня 2017 року на базі Львівського національного аграрного університету.

На сучасному етапі ефективне виробництво можливе при забезпеченні підприємств висококваліфікованими керівниками і спеціалістами економічного профілю. В ринкових умовах, коли підприємства працюють самостійно, несуть відповідальність перед державою та партнерами, від економіста вимагають обґрунтованих професійних знань. Проте, сучасний економіст повинен бути широко обізнаним у всіх економічних питаннях і навіть тих, які безпосередньо не стосуються його професійної діяльності.

Тому 17 травня 2017 року між студентами двох груп економічного відділення 21-Ф та 21-ОВ груп було проведене заняття під назвою «Економічний квест». Метою заняття, яке підготували викладачі Придюк О.М. та Брус Л.П., було загострення розуму студентів з різних економічних питань, поглиблення знань з економіки, бухгалтерського обліку, розвиток уміння працювати у команді, формулювати власну думку, розвивати уважність та інтелектуальне мислення. Економічний квест пройшов успішно. В результаті була визначена група переможців та здобуто студентами чимало різних знань економічного характеру – «Менеджери» - студенти 21-ОВ