...

ВІТАЄМО!

Про нас

Фотогалерея

Календар

«  Травень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Статистика


Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0

Пошук по сайту

Форма входу

Погода

Соціальні мережі

Агрокар'єра

Для студентів

Пошук роботи

Корисні посилання

...

...

...

...

...


Неділя, 18.11.2018, 14:01
Вітаю Вас Гість | RSS

Івано-Франківський коледж
Львівського національного аграрного університету

the official web-site
Головна | Реєстрація | Вхід
Головна » 2017 » Травень » 29 » Тиждень циклової комісії економічних дисциплін
13:10
Тиждень циклової комісії економічних дисциплін

Становлення в Україні правової, демократичної, соціальної держави, фундаментальне оновлення економіки держави потребують кваліфікованих спеціалістів. Сучасний спеціаліст – це не тільки компетентний виконавець своїх службових обов’язків, це працівник, який здійснює роботу ефективно і конструктивно. Найкраще засвоєння навчального матеріалу – шляхом спілкування і вирішення конкретних завдань в умовах максимально наближених до реальності. Це питання завжди було і є в центрі уваги циклової комісії економічних дисциплін.

Викладачі комісії формують не тільки професійні якості фахівців, але й виховують патріота, активного громадянина України, навчають самостійності. Для цього наставники постійно ведуть пошук нетрадиційних форм та методів організації як аудиторної, так і поза аудиторної роботи. Результат такого пошуку – проведення тижнів циклової комісії, які вже стали традиційними.

Ось і з 15 до 19 травня 2017 року циклова комісія економічних дисциплін організувала і провела заходи професійного спрямування. Студенти та викладачі економічного відділення провели цей тиждень різноманітно та насичено.

У понеділок 15 травня студенти 21-ОВ групи разом з викладачем Брус Любою Петрівною відвідали бібліотеки м. Івано-Франківська, а саме: Івано-Франківську обласну універсальну наукову бібліотеку ім. І.Франка та міську централізовану бібліотечну систему. Основною метою відвідування є ознайомлення з підручниками, посібниками, періодичними виданнями для підготовки до написання курсової роботи з «Організації виробництва» та щоденника практики з виробничої технологічної практики. Також майбутні економісти-менеджери ознайомилися з державними та приватними банками міста, їхньою структурою та принципами діяльності.

У рамках тижня 16 травня 2017 року студенти 21-Ф та 21-ОВ груп взяли участь у першому відбірковому етапі олімпіади з економічних дисциплін: «Маркетингу», «Менеджменту», «Економіки», «Бухгалтерського обліку», «Фінансів», «Підприємництва». В результаті проведення олімпіади визначено переможців: Досин Мар’яна, Цюрак Квітослава – 21-ОВ група, Глушко Оксана, Сковронська Діана, Тимчишин Інна, Романів Андріана, Паук Тетяна, Гурик Олеся – 21-Ф група. Переможці братимуть участь у університетській студентській олімпіаді з економічних дисциплін між студентами коледжів, яка проводитиметься 23 травня 2017 року на базі Львівського національного аграрного університету.

На сучасному етапі ефективне виробництво можливе при забезпеченні підприємств висококваліфікованими керівниками і спеціалістами економічного профілю. В ринкових умовах, коли підприємства працюють самостійно, несуть відповідальність перед державою та партнерами, від економіста вимагають обґрунтованих професійних знань. Проте, сучасний економіст повинен бути широко обізнаним у всіх економічних питаннях і навіть тих, які безпосередньо не стосуються його професійної діяльності.

Тому 17 травня 2017 року між студентами двох груп економічного відділення 21-Ф та 21-ОВ груп було проведене заняття під назвою «Економічний квест». Метою заняття, яке підготували викладачі Придюк О.М. та Брус Л.П., було загострення розуму студентів з різних економічних питань, поглиблення знань з економіки, бухгалтерського обліку, розвиток уміння працювати у команді, формулювати власну думку, розвивати уважність та інтелектуальне мислення. Економічний квест пройшов успішно. В результаті була визначена група переможців та здобуто студентами чимало різних знань економічного характеру – «Менеджери» - студенти 21-ОВ групи.

 

Вишиванка вважається оберегом від усього лихого, що маже статися в людському житті. Вона є символом краси та міцного здоров’я, а також щасливої долі. Так скалось, що в Україні вишиванка теж символізує і родинну пам’ять, вірність та любов у сім’ї. Вона настільки сильно увійшла до життя української людини, що в нашій країні влаштовуєтеся навіть спеціальне свято – день вишиванки. Студенти першого курсу економічного відділення 1-ОВ групи провели 18 травня 2017 року відкритий виховний захід «А над світом українська вишиванка цвіте!», які ознайомили присутніх з вишиванням як давнім заняттям людей в Україні, якому тисячі років, з особливостями вишитої сорочки, яка захищає не тільки тіло від хвороб, але й душу від злих духів, з різними узорами та орнаментами, які присутні на українських рушниках.

Україно, вдягни вишиванку, пригадай, як колись було.

Ії гордо носило місто, і пишалося кожне село.

Україно, носи вишиванку, в будні і свята носи.

Бо ніде не знайдеш більше в світі неповторної диво краси.

19 травня 2017 року викладачами циклової комісії підведено підсумки проведеного тижня економічних дисциплін, нагороджено переможців олімпіади та економічного квесту грамотами. Тиждень видався цікавим та корисним для студентів. Для проведення всіх заходів викладачі тісно співпрацювали зі студентами в творчій та доброзичливій атмосфері.

Організація тижня потребували значної підготовчої роботи, ретельного відпрацювання сценаріїв і методик проведених заходів, визначення їх логічної послідовності, підготовки завдань до конкурсів, які відповідали б сучасним навчальним вимогам і були цікавими та захоплюючими. А тому адміністрація Івано-Франківського коледжу ЛНАУ висловлює подяку цикловій комісії за вдало організовані і проведені заходи професійного спрямування.

Всі студенти з нетерпінням будуть чекати наступного тижня економічних дисциплін!

Переглядів: 326 | Додав: oleggol4979 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Розробка сайту: Голубчак О.М. © 2018