...

...

ВІТАЄМО!

Про нас

Про нас

Фотогалерея

Календар

«  Серпень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Статистика


Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Пошук по сайту

Форма входу

Погода

Соціальні мережі

Агрокар'єра

Для студентів

Пошук роботи

Корисні посилання

...

...

...

...

Архів записів






Четвер, 13.08.2020, 21:56
Вітаю Вас Гість | RSS

Івано-Франківський коледж
Львівського національного аграрного університету

the official web-site
Головна | Реєстрація | Вхід
Рейтинг викладачів


Рейтинг студентів за І семестр 2019-2020 н.р.:

Економічне відділення: 1-М1-Ф11-Ф11-М21-Ф21-М, Ф-1(б), М-1(б)М-2(б)

Юридичне відділення:

Технологічне відділення: А-1(б), А-2(б)

 

Рейтинг академічних груп за І семестр 2019-2020 н.р.:

 

Відповідно до Положення про рейтинг академічних груп Івано-Франківського коледжу ЛНАУ

кращими у І семестрі 2019-2020 н.р. визнано групи:

  • Юридичне відділення

-   31-Ю група (староста групи – Х. Комарницька,

куратор групи – О.А. Непран);

-   21-ГЗ група (староста – А. Попович, куратор груп –

О.В. Глеб);

 

  • Економічне відділення
  • 1-Ф група ( староста – А. Палій, куратор – М.В. Міщанин)

 

  • Технологічно відділення
  • 21-А група ( староста – А. Лиско, куратор – Р.М. Орловський)

 

  • Відділення бакалаврату:
  • М-2 (б) (староста – К. Цюрак, куратор – Н.В. Костюк)

 

Рейтинг викладачів

Івано-Франківського коледжу ЛНАУ за 2019 – 2020 н.р.

 

з/п

Прізвище, ім'я по батькові

Рейтингова оцінка

  1.  

Міщанин Мар’яна Василівна

790

  1.  

Джус Галина Михайлівна

772

  1.  

Глеб Оксана Володимирівна

760

  1.  

Караванович Христина Богданівна

700

  1.  

Ільчук Юлія Юріївна

696

  1.  

Голубчак Наталя Володимирівна

693

  1.  

Лещишин Юлія Святославівна

680

  1.  

Орловський Руслан Михайлович

679

  1.  

Бодак Ольга Богданівна

670

  1.  

Котурбаш Олена Романівна

660

  1.  

Єремчук Людмила Юріївна

650

  1.  

Сворак Любомир Михайлович

645

  1.  

Коваль Ольга Зіновіївна

635

  1.  

Семенюк Олена Степанівна

615

  1.  

Козоріз Олена Іванівна

610

  1.  

Вагилевич Тетяна Вікторівна

603

  1.  

Досин Оксана Миколаївна

591

  1.  

Гурик Орися Ярославівна

579

  1.  

Підлуська Наталя Миколаївна

550

  1.  

Сюсько Світлана Володимирівна

546

  1.  

Легін Ірина Андріївна

522

  1.  

Бойчук Оксана Миколаївна

510

  1.  

Непран Оксана Анатоліївна

507

  1.  

Фелик Катерина Ярославівна

505

  1.  

Василів Роман Михайлович

505

  1.  

Костюк Наталія Володимирівна

504

  1.  

Федорко Наталя Богданівна

501

  1.  

Грицак Тетяна Василівна

476

  1.  

Савчук Осипа Ярославівна

471

  1.  

Самборський Сергій Ігорович

458

  1.  

Загурська Галина Василівна

449

  1.  

Ґедзь Олег Петрович

420

  1.  

Брус Любов Петрівна

418

  1.  

Поліщук Ольга Григорівна

398

  1.  

Чепеляк Олександра Дмитрівна

396

  1.  

Зубанський Роман Іванович

396

  1.  

Винницька Христина Богданівна

388

  1.  

Бойчук Тетяна Ярославівна

370

  1.  

Грицуляк Галина Михайлівна

369

  1.  

Суп Олександра Василівна

337

  1.  

Ремська Юлія Сергіївна

335

  1.  

Нанюк Ігор Васильович

318

  1.  

Дяків Тетяна Михайлівна

318

  1.  

Трухан Лілія Михайлівна

299

  1.  

Абрам’як Микола Васильович

298

  1.  

Придюк Оксана Михайлівна

297

  1.  

Дольний Володимир Васильович

295

  1.  

Щербій Уляна Романівна

285

  1.  

Яневич Микола Степанович

280

  1.  

Чуй Ольга Василівна

248

  1.  

Кузишин Наталя Василівна

225

  1.  

Ковач Михайло Миколайович

143

 

 

 

 


Розробка сайту: Голубчак О.М. © 2020