...

...

ВІТАЄМО!

Про нас

Про нас

Фотогалерея

Календар

«  Серпень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Пошук по сайту

Форма входу

Погода

Соціальні мережі

Агрокар'єра

Для студентів

Пошук роботи

Корисні посилання

...

...

...

...

Архів записів


Четвер, 13.08.2020, 22:00
Вітаю Вас Гість | RSS

Івано-Франківський коледж
Львівського національного аграрного університету

the official web-site
Головна | Реєстрація | Вхід
Оголошення про прийом


Скачати файлом Word

Скачати файлом PDF

Дорогі друзі! Карантин вніс свої корективи в наше з вами життя. Але вибір майбутньої професії залишається найважливішим вашим завданням навіть в цих непростих умовах. Ми змушені були відмовитись від запланованого Дня відкритих дверей, де планували  ознайомити абітурієнтів з нашими спеціальностями, умовами вступу та допомогти визначитись з майбутньою професією. Але на щастя сучасні технічні можливості дають можливість вивчити нас на відстані. Отже, для нашого з вами знайомства виконаємо разом кілька кроків:

1. Заповніть будь ласка анкету абітурієнта. Вона допоможе нам отримати з вами зворотній зв'язок:

Анкета абітурієнта

2. Підпишіться на наші сторінки Facebook та Instagram:

https://www.facebook.com/agrarcol

https://www.instagram.com/agrarian_ua/

3. Ознайомтесь з переліком наших спеціальностей:

http://ifagrarncol.at.ua/prijom2020/ogolosh-2020_povne.pdf

4. Перегляньте наше відео:

https://www.youtube.com/watch?v=VjLEEgThk8Q&feature=youtu.be

5. Не забувайте про наш сайт:

http://ifagrarncol.at.ua/

 

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ КОЛЕДЖ

ЛЬВІВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО АГРАРНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

ОГОЛОШУЄ ПРИЙОМ СТУДЕНТІВ У 2020 році ЗА СПЕЦІАЛЬНОСТЯМИ:

ДЕННА та ЗАОЧНА ФОРМИ НАВЧАННЯ

Освітньо-професійний ступінь "ФАХОВИЙ МОЛОДШИЙ БАКАЛАВР”

(для випускників 9, 11 класів та професійно-технічних закладів)

"АГРОНОМІЯ”- ФАХІВЕЦЬ З ОРГАНІЗАЦІЇ ТА ВЕДЕННЯ ФЕРМЕРСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА (термін навчання на базі 9 класів – 3 роки 10 місяців, на базі 11 класів - 2 роки 10 місяців; випускники додатково отримують робітничі професії: тракторист-машиніст категорії „А1”,„B1”, водій автотранспортних засобів категорії „В” та оператор ветеринарної обробки тварин). Вступні випробування: на базі 9 класів - з української мови (диктант), з математики (тестування); на базі 11 класів – вступні екзамени або сертифікати з таких предметів: українська мова та література, математика або історія України або біологія.

"ХАРЧОВІ ТЕХНОЛОГІЇ” - ТЕХНІК-ТЕХНОЛОГ ПЛОДООВОЧЕВОЇ ПРОДУКЦІЇ (термін навчання на базі 9 класів – 3 роки 5 місяців, на базі 11 класів - 2 роки 5 місяців; випускники додатково отримують робітничі професії: контролер харчової продукції ІІІ розряду). Вступні випробування: на базі 9 класів - з української мови (диктант), з математики (тестування); на базі 11 класів - вступні екзамени або сертифікати з таких предметів: українська мова та література, математика або історія України або хімія.

"МЕНЕДЖМЕНТ” ОРГАНІЗАТОР ВИРОБНИЦТВА (термін навчання на базі 9 класів – 3 роки 5 місяців, на базі 11 класів - 2 роки 5 місяців; випускники додатково отримують робітничі професії: оператор комп’ютерного набору, водій автотранспортних засобів категорії „В”). Вступні випробування: на базі 9 класів - з української мови (диктант), з математики (тестування); на базі 11 класів - вступні екзамени або сертифікати з таких предметів: українська мова та література, математика або історія України або географія.

"ФІНАНСИ, БАНКІВСЬКА СПРАВА ТА СТРАХУВАННЯ” - ФІНАНСИСТ (термін навчання на базі 9 класів – 2 роки 10 місяців, на базі 11 класів - 1 рік 10 місяців; випускники додатково отримують робітничу професію - оператор комп’ютерного набору). Вступні випробування: на базі 9 класів - з української мови (диктант), з математики (тестування); на базі 11 класів – вступні екзамени або сертифікати з таких предметів: українська мова та література, математика або історія України або географія.

"ПРАВО” - ЮРИСТ (термін навчання на базі 9 класів - 3 роки 10 місяців, на базі 11 класів - 2 роки 10 місяців; випускники додатково отримують робітничу професію - секретар керівника). Вступні випробування: на базі 9 класів - з української мови (диктант), з історії України (тестування); на базі 11 класів – вступні екзамени або сертифікати з таких предметів: українська мова і література, історія України або іноземна мова або географія.

"САДОВО-ПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО”ФАХІВЕЦЬ САДОВО-ПАРКОВОГО ГОСПОДАРСТВА (термін навчання на базі 9 класів – 3 роки 5 місяців, на базі 11 класів - 2 роки 5 місяців; випускники додатково отримують робітничу професію озеленювач ІІ розряду). Вступні випробування: на базі 9 класів - з української мови (диктант), з математики (тестування); на базі 11 класів – вступні екзамени або сертифікати з таких предметів: українська мова та література, математика або історія України або біологія.

"ЕКОЛОГІЯ”ТЕХНІК-ЕКОЛОГ (термін навчання на базі 9 класів – 3 роки 10 місяців, на базі 11 класів - 2 роки 10 місяців; випускники додатково отримують робітничі професії – лаборант з контролю за станом навколишнього природного середовища; оператор комп’ютерного набору). Вступні випробування: на базі 9 класів - з української мови (диктант), з математики (тестування); на базі 11 класів – вступні екзамени або сертифікати з таких предметів: українська мова та література, математика або історія України або хімія.

"ГЕОДЕЗІЯ ТА ЗЕМЛЕУСТРІЙ”ТЕХНІК-ЗЕМЛЕВПОРЯДНИК (термін навчання на базі 9 класів – 3 роки 10 місяців, на базі 11 класів - 2 роки 10 місяців). Вступні випробування: на базі 9 класів - з української мови (диктант), з математики (тестування); на базі 11 класів – вступні екзамени або сертифікати з таких предметів: українська мова та література, математика або історія України або фізика.

"КОМП'ЮТЕРНІ НАУКИ”ТЕХНІК-ПРОГРАМІСТ (термін навчання на базі 9 класів – 3 роки 10 місяців). Вступні випробування: на базі 9 класів - з української мови (диктант), з математики (тестування); 

  

Випускники 11-х класів можуть вступати за результатами екзаменів (без ЗНО).

Випускники професійно-технічних закладів мають право вступати на навчання до коледжу на споріднену спеціальність за результатами фахових випробувань, які проводяться в коледжі (без ЗНО).

Навчання з усіх спеціальностей проводиться як за державним замовленням, так і за контрактом.

В коледжі постійно діють курси водія автотранспортних засобів категорії „В”

та тракториста-машиніста категорії „А1”, „А2”, „B1.

ЗАЯВИ ПРИЙМАЮТЬСЯ

на денну форму навчання – з 30 червня по 13 липня (для вступників на базі 9 класів), з 13 серпня по 01 вересня (для вступників на базі 11 класів та ПТУ);

на заочну форму навчання – з 01 вересня по 08 вересня (для вступників на базі ПТУ), з 01 вересня по 10 вересня (для вступників на базі 11 класів).

До заяви вступник додає: документ про освіту та додаток до нього; сертифікат ЗНО (за потреби); копію паспорта; копію ідентифікаційного коду; документ про військовий облік; 4 фотокартки (3х4); 4 конверти з марками; папку на зав’язках.

 

 

Освітній ступінь "БАКАЛАВР”

(для випускників 11 класів та коледжів)

"АГРОНОМІЯ” термін навчання: на базі 11 класів – 3 роки 10 місяців, на базі молодшого спеціаліста за спорідненою спеціальністю – 2 роки 10 місяців; вступні випробування: на базі 11 класів – сертифікати з таких предметів: українська мова та література, біологія, хімія або математика; на базі молодшого спеціаліста – фахове вступне випробування та сертифікат з української мови та літератури.

"АГРОІНЖЕНЕРІЯ” термін навчання: на базі 11 класів – 3 роки 10 місяців, на базі молодшого спеціаліста за спорідненою спеціальністю – 2 роки 10 місяців; вступні випробування: на базі 11 класів – сертифікати з таких предметів: українська мова та література, математика, фізика або географія; на базі молодшого спеціаліста – фахове вступне випробування та сертифікат з української мови та літератури.

"МЕНЕДЖМЕНТ” термін навчання: на базі 11 класів – 3 роки 10 місяців, на базі молодшого спеціаліста за спорідненою спеціальністю – 1 рік 10 місяців; вступні випробування: на базі 11 класів – сертифікати з таких предметів: українська мова та література, математика, іноземна мова або географія; на базі молодшого спеціаліста – фахове вступне випробування та сертифікат з української мови та літератури, історії України або математики.

"ФІНАНСИ, БАНКІВСЬКА СПРАВА ТА СТРАХУВАННЯ” термін навчання: на базі 11 класів – 3 роки 10 місяців, на базі молодшого спеціаліста за спорідненою спеціальністю – 1 рік 10 місяців; вступні випробування: на базі 11 класів – сертифікати з таких предметів: українська мова та література, математика, іноземна мова або географія; на базі молодшого спеціаліста – фахове вступне випробування та сертифікат з української мови та літератури, історії України або математики.

"ПРАВО” – термін навчання: на базі 11 класів – 3 роки 10 місяців, на базі молодшого спеціаліста за спорідненою спеціальністю – 1 рік 10 місяців; вступні випробування: на базі 11 класів – сертифікати з таких предметів: українська мова та література, історія України, математика або іноземна мова; на базі молодшого спеціаліста – фахове вступне випробування та сертифікат з української мови та літератури.

"САДОВО-ПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО” термін навчання: на базі 11 класів – 3 роки 10 місяців, на базі молодшого спеціаліста за спорідненою спеціальністю – 2 роки 10 місяців; вступні випробування: на базі 11 класів – сертифікати з таких предметів: українська мова та література, математика, хімія або біологія; на базі молодшого спеціаліста – фахове вступне випробування та сертифікат з української мови та літератури.

 

Особи, які здобули будь-який рівень вищої освіти (молодшого спеціаліста, бакалавра, спеціаліста, магістра) мають право вступати для здобуття освітнього ступеня бакалавра за результатами вступних фахових випробувань, які проводяться в коледжі.

Навчання з усіх спеціальностей проводиться як за державним замовленням, так і за контрактом.

В коледжі постійно діють курси водія автотранспортних засобів категорії „В”

та тракториста-машиніста категорії „А1”, „А2”, „B1.

 

ЗАЯВИ ПРИЙМАЮТЬСЯ

на денну форму навчання – з 13 серпня по 22 серпня (для вступників на базі молодшого спеціаліста), з 13 серпня по 22 серпня (для вступників на базі 11 класів);

на заочну форму навчання – з 13 серпня по 22 серпня (для вступників на базі молодшого спеціаліста), з 13 серпня по 22 серпня (для вступників на базі 11 класів).

До заяви вступник додає: документ про освіту та додаток до нього; сертифікат ЗНО (за потреби); копію паспорта; копію ідентифікаційного коду; документ про військовий облік; 4 фотокартки (3х4); 4 конверти з марками; папку на зав’язках.

 

АДРЕСА КОЛЕДЖУ

76492, м. Івано-Франківськ, вул. Юності, 11, тел. (0342) 55-48-99; www.ifagrarncol.at.ua

ЇХАТИ: тролейбусами №№ 2, 10, маршрутними автобусами №№ 31, 39, 45, 49  до зупинки "Кооператор”.

 

 

Вартість платного навчання

 

 

Обсяг державного замовлення у 2020 році

 

 

 


Розробка сайту: Голубчак О.М. © 2020