...

ВІТАЄМО!

Про нас

Фотогалерея

Календар

«  Вересень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Архів записів

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Пошук по сайту

Форма входу

Погода

Соціальні мережі

Агрокар'єра

Для студентів

Пошук роботи

Корисні посилання

...

...

...

...

...


Неділя, 22.09.2019, 05:46
Вітаю Вас Гість | RSS

Івано-Франківський коледж
Львівського національного аграрного університету

the official web-site
Головна | Реєстрація | Вхід
Оголошення про прийом


Скачати файлом Word

Скачати файлом PDF

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ КОЛЕДЖ

ЛЬВІВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО АГРАРНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

ОГОЛОШУЄ ПРИЙОМ СТУДЕНТІВ У 2019 році ЗА СПЕЦІАЛЬНОСТЯМИ:

ДЕННА та ЗАОЧНА ФОРМИ НАВЧАННЯ

Освітньо-кваліфікаційний рівень "МОЛОДШИЙ СПЕЦІАЛІСТ”:

"АГРОНОМІЯ”- ФАХІВЕЦЬ З ОРГАНІЗАЦІЇ І ТЕХНОЛОГІЇ ВЕДЕННЯ ФЕРМЕРСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА (термін навчання на базі 9 класів – 3 роки 10 місяців, на базі 11 класів - 2 роки 10 місяців; випускники додатково отримують робітничі професії: тракторист-машиніст категорії „А1”,„B1”, водій автотранспортних засобів категорії „В” та оператор ветеринарної обробки тварин). Вступні випробування: на базі 9 класів - з української мови (диктант), з математики (тестування); на базі 11 класів - сертифікати з таких предметів: українська мова та література, математика або історія України або біологія.

"ХАРЧОВІ ТЕХНОЛОГІЇ” - ТЕХНІК-ТЕХНОЛОГ ПЛОДООВОЧЕВОЇ ПРОДУКЦІЇ (термін навчання на базі 9 класів – 3 роки 5 місяців, на базі 11 класів - 2 роки 5 місяців; випускники додатково отримують робітничі професії: контролер харчової продукції ІІІ розряду). Вступні випробування: на базі 9 класів - з української мови (диктант), з математики (тестування); на базі 11 класів - сертифікати з таких предметів: українська мова та література, математика або історія України або хімія.

"МЕНЕДЖМЕНТ” ОРГАНІЗАТОР ВИРОБНИЦТВА (термін навчання на базі 9 класів – 3 роки 5 місяців, на базі 11 класів - 2 роки 5 місяців; випускники додатково отримують робітничі професії: оператор комп’ютерного набору, водій автотранспортних засобів категорії „В”). Вступні випробування: на базі 9 класів - з української мови (диктант), з математики (тестування); на базі 11 класів - сертифікати з таких предметів: українська мова та література, математика або історія України або географія.

"ФІНАНСИ, БАНКІВСЬКА СПРАВА ТА СТРАХУВАННЯ” - ФІНАНСИСТ (термін навчання на базі 9 класів – 2 роки 10 місяців, на базі 11 класів - 1 рік 10 місяців; випускники додатково отримують робітничу професію - оператор комп’ютерного набору). Вступні випробування: на базі 9 класів - з української мови (диктант), з математики (тестування); на базі 11 класів – сертифікати з таких предметів: українська мова та література, математика або історія України або географія.

"ПРАВО” - ЮРИСТ (термін навчання на базі 9 класів - 3 роки 10 місяців, на базі 11 класів - 2 роки 10 місяців; випускники додатково отримують робітничу професію - секретар керівника). Вступні випробування: на базі 9 класів - з української мови (диктант), з історії України (тестування); на базі 11 класів – сертифікати з таких предметів: українська мова і література, історія України або іноземна мова або географія.

"САДОВО-ПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО”ФАХІВЕЦЬ САДОВО-ПАРКОВОГО ГОСПОДАРСТВА (термін навчання на базі 9 класів – 3 роки 5 місяців, на базі 11 класів - 2 роки 5 місяців; випускники додатково отримують робітничу професію озеленювач ІІ розряду). Вступні випробування: на базі 9 класів - з української мови (диктант), з математики (тестування); на базі 11 класів – сертифікати з таких предметів: українська мова та література, математика або історія України або біологія.

"ЕКОЛОГІЯ”ТЕХНІК-ЕКОЛОГ (термін навчання на базі 9 класів – 3 роки 10 місяців, на базі 11 класів - 2 роки 10 місяців; випускники додатково отримують робітничі професії – лаборант з контролю за станом навколишнього природного середовища; оператор комп’ютерного набору). Вступні випробування: на базі 9 класів - з української мови (диктант), з математики (тестування); на базі 11 класів – сертифікати з таких предметів: українська мова та література, математика або історія України або хімія.

"ГЕОДЕЗІЯ ТА ЗЕМЛЕУСТРІЙ”ТЕХНІК-ЗЕМЛЕВПОРЯДНИК (термін навчання на базі 9 класів – 3 роки 10 місяців, на базі 11 класів - 2 роки 10 місяців). Вступні випробування: на базі 9 класів - з української мови (диктант), з математики (тестування); на базі 11 класів – сертифікати з таких предметів: українська мова та література, математика або історія України або фізика.

 

Освітній ступінь "БАКАЛАВР”:

"АГРОНОМІЯ” термін навчання: на базі 11 класів – 3 роки 10 місяців, на базі молодшого спеціаліста за спорідненою спеціальністю – 1 рік 10 місяців; вступні випробування: на базі 11 класів – сертифікати з таких предметів: українська мова та література, біологія, хімія або математика; на базі молодшого спеціаліста – фахове вступне випробування.

"АГРОІНЖЕНЕРІЯ” термін навчання: на базі 11 класів – 3 роки 10 місяців, на базі молодшого спеціаліста за спорідненою спеціальністю – 1 рік 10 місяців; вступні випробування: на базі 11 класів – сертифікати з таких предметів: українська мова та література, математика, фізика або іноземна мова; на базі молодшого спеціаліста – фахове вступне випробування.

"МЕНЕДЖМЕНТ” термін навчання: на базі 11 класів – 3 роки 10 місяців, на базі молодшого спеціаліста за спорідненою спеціальністю – 1 рік 10 місяців; вступні випробування: на базі 11 класів – сертифікати з таких предметів: українська мова та література, математика, іноземна мова або географія; на базі молодшого спеціаліста – фахове вступне випробування.

"ФІНАНСИ, БАНКІВСЬКА СПРАВА ТА СТРАХУВАННЯ” термін навчання: на базі 11 класів – 3 роки 10 місяців, на базі молодшого спеціаліста за спорідненою спеціальністю – 1 рік 10 місяців; вступні випробування: на базі 11 класів – сертифікати з таких предметів: українська мова та література, математика, іноземна мова або географія; на базі молодшого спеціаліста – фахове вступне випробування.

"ПРАВО” термін навчання: на базі 11 класів – 3 роки 10 місяців, на базі молодшого спеціаліста за спорідненою спеціальністю – 1 рік 10 місяців; вступні випробування: на базі 11 класів – сертифікати з таких предметів: українська мова та література, історія України, математика або іноземна мова; на базі молодшого спеціаліста – фахове вступне випробування.

"САДОВО-ПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО” термін навчання: на базі 11 класів – 3 роки 10 місяців, на базі молодшого спеціаліста за спорідненою спеціальністю – 1 рік 10 місяців; вступні випробування: на базі 11 класів – сертифікати з таких предметів: українська мова та література, математика, хімія або біологія; на базі молодшого спеціаліста – фахове вступне випробування.

 

Випускники професійно-технічних закладів мають право вступати на навчання до коледжу на споріднену спеціальність молодшого спеціаліста за результатами фахових випробувань, які проводяться в коледжі.

Особи, які здобули будь-який рівень вищої освіти(молодшого спеціаліста, бакалавра, спеціаліста, магістра) мають право вступати для здобуття освітнього ступеня бакалавра за результатами вступних фахових випробувань, які проводяться  в коледжі.

Навчання з усіх спеціальностей проводиться як за державним замовленням, так і за контрактом.

В коледжі постійно діють курси водія автотранспортних засобів категорії „В”

та тракториста-машиніста категорії „А1”, „А2”, „B1”.

Ліцензія №527884 серія АЕ Міністерства освіти і науки України від 26.01.2015р.

 

ЗАЯВИ ПРИЙМАЮТЬСЯ

Освітньо-кваліфікаційний рівень "МОЛОДШИЙ СПЕЦІАЛІСТ”:

на денну форму навчання – з 01 липня по 12 липня (для вступників на базі 9 класів), з 12 липня по 08 серпня (для вступників на базі 11 класів та ПТУ);

на заочну форму навчання – з 01 вересня по 08 вересня (для вступників на базі ПТУ), з 01 вересня по 10 вересня (для вступників на базі 11 класів).

Освітній ступінь "БАКАЛАВР”:

на денну форму навчання – з 10 липня по 22 липня (для вступників на базі молодшого спеціаліста), з 12 липня по 26 липня (для вступників на базі 11 класів);

на заочну форму навчання – з 10 липня по 22 липня (для вступників на базі молодшого спеціаліста), з 12 липня по 26 липня (для вступників на базі 11 класів).

 

До заяви вступник додає: документ про освіту та додаток до нього; сертифікат ЗНО (за потреби); копію паспорта; копію ідентифікаційного коду; 4 фотокартки (3х4); 4 конверти з марками; папку на зав’язках.

 

АДРЕСА КОЛЕДЖУ

76492, м. Івано-Франківськ, вул. Юності, 11, тел. (0342) 55-48-99; www.ifagrarncol.at.ua

ЇХАТИ: тролейбусами №№ 2, 9, 10 маршрутними таксі №№ 31, 46, 39 до зупинки "Кооператор”.

 

 

 

Вартість платного навчання

 

 

Обсяг державного замовлення у 2018 році

 

 

 


Розробка сайту: Голубчак О.М. © 2019