...

ВІТАЄМО!

Про нас

Фотогалерея

Календар

«  Червень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Архів записів

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Пошук по сайту

Форма входу

Погода

Соціальні мережі

Агрокар'єра

Для студентів

Пошук роботи

Корисні посилання

...

...

...

...

...


Неділя, 16.06.2019, 13:09
Вітаю Вас Гість | RSS

Івано-Франківський коледж
Львівського національного аграрного університету

the official web-site
Головна | Реєстрація | Вхід
Наукова робота


Організація та проведення науково-дослідної роботи є важливою складовою в системі підготовки спеціалістів,яка підвищує ефективність навчального процесу,сприяє поглибленню знань студентів,розвиває в них наукове мислення,прищеплює навички самостійних досліджень,формує творчий підхід до вирішення проблеми. Науково-дослідна робота спрямована на удосконалення механізму господарювання та пошук шляхів підвищення ефективності виробництва продукції сільського господарства та інших галузей АПК.

       Науково-дослідницька діяльність колективу коледжу розглядається як складова частина навчального процесу,яка позитивно впливає на підвищення професійного рівня викладачів та якості підготовки студентів. Науково-дослідна робота є одним із пріоритетних напрямів діяльності викладацького колективу коледжу.

      Наукова робота студентів – важлива складова освітнього процесу сприяє підвищенню якості професійної підготовки,розвитку творчих здібностей студентів,самоосвіті,поглиблює їхні знання з навчальних дисциплін,дозволяє використовувати отримані результати у курсовому проектуванні,презентувати їх на наукових конференціях.

    Другою складовою науково-дослідної роботи у системі підготовки молодшого спеціаліста – це науково-дослідна робота викладачів. Основними напрямками наукової роботи викладачів нашого коледжу є індивідуальні та колективні наукові дослідження,написання та публікація наукових статей,монографій,підручників. Слід наголосити на тому,що з кожним роком в нашому навчальному закладі збільшується кількість викладачів,з науковим ступенем,а також тих,хто навчається в аспірантурі.


Розробка сайту: Голубчак О.М. © 2019