...

ВІТАЄМО!

Про нас

Фотогалерея

Календар

«  Травень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Архів записів

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Пошук по сайту

Форма входу

Погода

Соціальні мережі

Агрокар'єра

Для студентів

Пошук роботи

Корисні посилання

...

...

...

...

...


П`ятниця, 25.05.2018, 22:19
Вітаю Вас Гість | RSS

Івано-Франківський коледж
Львівського національного аграрного університету

the official web-site
Головна | Реєстрація | Вхід
Конференції


Конференція студентів, аспірантів і молодих вчених

«ОСОБЛИВОСТІ ОРГАНІЗАЦІЇ І РОЗВИТКУ ВЛАСНОЇ СПРАВИ В УКРАЇНІ»

30 травня 2018 РОКУ

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

 

Запрошуємо Вас до участі у конференції студентів, аспірантів і молодих вчених на тему "Особливості організації і розвитку власної справи в Україні", яка відбудеться 30 травня 2018р.

Місце проведення конференції: Івано-Франківський коледж ЛНАУ, м. Івано-Франківськ

ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ КОМІТЕТ

Голова оргкомітету:

Костюк Б.А., директор коледжу

Члени оргкомітету:

Кулаєць Г.П., заступник директора коледжу

Голубчак О.М., завідувач економічного відділення

Досин О.М., голова циклової комісії економічних дисциплін

Суп О.В., викладач економічних дисциплін

Відповідальний секретар:

Калин В.В. - голова студентського саморядування економічного відділення коледжу.

Робоча мова конференції – українська

Щоб взяти участь у коференції, необхідно до 15 травня 2018 року на електронну адресу conferenkoledg@ukr.net надіслати в електронному вигляді заявку на участь  в конференції, тези доповіді (назва файлу за зразком: Прізвище_Заявка,Прізвище_Назва доповіді).

Участь у конференції і публікація тез є безкоштовною.

Участь в конференції очна і заочна.

За результатами конференції буде виданий друкований збірник студентських тез.

 

 

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ ОРГКОМІТЕТУ КОНФЕРЕНЦІЇ:

 (067) 1249465 – Голубчак Олег Михайлович

 (050) 6630135 – Досин Оксана Миколаївна

Детальніше: Інформаційний лист


Запрошення на міжнародну наукову інтернет-конференцію "Інноваційний потенціал сучасної економічної науки", 17 березня 2017 року


 

16-17 травня 2017 року відбудеться щорічна Міжнародна науково-практична Інтернет-конференція "Сучасні тенденції менеджменту в аграрному виробництві" м. Дубляни, яку проводитиме економічний факультет кафедра менеджменту ім. проф. Є. Храпливого Львівського національного аграрного університету.

Тематичні напрями роботи конференції:

Сучасні проблеми управління економікою та фінансами.

Управління державним та регіональним розвитком в сучасних умовах господарювання.

Сучасний менеджмент: теорія і практика.

 Бухгалтерський облік в системі управління сільськогосподарськими      підприємствами (кооперативами).

Розвиток міжнародної економіки та маркетингу в контексті євроінтеграційних процесів.

Метою проведення заходу є здійснення комплексного наукового розгляду та обмін досвідом наукових досліджень щодо проблем сучасних тенденцій розвитку менеджменту аграрної сфери в Україні.


У лютому 2017 року у Львівському національному аграрному університеті була проведена Всеукраїнська студентська науково-практична конференція присвячена 66 річниці від дня народження доктора економічних наук, професора Петра Степановича Березівського «Сучасний менеджмент: витоки, реалії та перспективи розвитку», у якій брали активну участь студенти коледжу під керівництвом викладачів економічного відділення.

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

ЛЬВІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

 

 

 

СУЧАСНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ: ВИТОКИ, РЕАЛІЇ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ

 

 

Збірник тез  Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції

присвяченої 66 річниці від дня народження

д.е.н., професора Петра Степановича Березівського

 

Дубляни 2017

Метою конференції було обговорення результатів новітніх вітчизняних і закордонних досліджень у сфері менеджменту організацій; стратегічного, корпоративного управління; інноваційного й сталого розвитку підприємств та економіки.

Робота конференції проводилася за такими секціями:

  • .Актуальні напрями розвитку теорії та практики управління
  • Стратегічні зміни в організації сучасної системи менеджменту
  • Сучасні тенденції розвитку та організації менеджменту зовнішньоекономічної діяльності. Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності підприємства
  • Фінансовий менеджмент та управління фінансово-кредитними відносинами
  • Обліково-аналітичне забезпечення системи менеджменту підприємства
  • Дослідження моделей динамічних та інформаційних систем в менеджменті
  • Проблеми правового забезпечення сучасної системи менеджменту
  • Ділове і функціональне адміністрування та управління людськими ресурсами
  • Професійне та духовне становлення особистості менеджера. Самоменеджмент. Тайм-менеджмент

У секторі «Стратегічні зміни в організації сучасної системи менеджменту» студентка 21-ОВ групи спеціальності «Організація виробництва» Досин Мар’яна представила статтю «SWOT-аналіз як інструмент стратегічного управління» під керівництвом викладача Досин Оксани Миколаївни.

У розділі «Фінансовий менеджмент та управління фінансово-кредитними відносинами» взяли участь двоє студенток 11-Ф групи спеціальності «Фінанси і кредит» Слободян Галина («Фінансовий менеджмент як ефективний інструмент управління підприємством») та Максимів Леся («Основні засади фінансового менеджменту в банку») разом з їхніми викладачами Савчук Оксаною Ярославівною та Ціпух-Гузьо Мар’яною Ярославівною.

У секції «Обліково-аналітичне забезпечення системи менеджменту підприємства» студентка 21-Ф групи спеціальності «Фінанси і кредит» Капустинська Наталія представила статтю «Роль обліково-аналітичної системи для прийняття управлінських рішень» під керівництвом викладача Придюк Оксани Миколаївни.

 


14 грудня  2011 року в Івано-Франківському коледжі ЛНАУ було організовано і проведено всеукраїнську науково-практичну конференцію на тему «Права людини». На нашій конференції були присутні викладачі і студенти з таких навчальних закладів,як:

Львівський національний аграрний університет;

Університет права ім. Короля Данила Галицького;

Івано-Франківський факультет  Національного університету «Одеська юридична академія»;

Івано-Франківський національний технічний університет нафти й газу;

Прикарпатський національний університет ім. В.Стефаника;

Рівненський державний аграрний коледж;

Рогатинський державний аграрний коледж;

А також всі коледжі які входять в структуру нашого університету ЛНАУ:

Стрийський коледж ЛНАУ;

Вишнянський коледж ЛНАУ;

Екологічний коледж ЛНАУ;

На пленарному засіданні виступили:

Богдан Костюк – кандидат с/г наук,директор Івано-Франківського коледжу ЛНАУ,який зазначив, що конференція проводиться в звязку з тим,що в Україні й в усьому світі відзначається Міжнародний день прав людини. В цей день у 1948 році Генеральна Асамблея ООН прийняла Загальну декларацію прав людини – перший міжнародний документ,який задекларував рівність прав і свобод всіх людей. Цей день є нагадування про те, що кожен політик, державний діяч, державний службовець, виконуючи обов’язки, які покладені на нього суспільством, повинен працювати у першу чергу в ім’я людини.

     Богдан Андрійович особисто від себе привітав усіх учасників конференції! Побажав міцного здоровя, щастя, миру, добра і благополуччя!

     

Володимир Кафарський – доктор юридичних наук, професор з темою «Конституційні принципи правотворчості як основа законодавчого забезпечення прав і свобод людини і громадянина».Володимир Васильович пояснював,що за своєю нормативною сутністю правотворчість є втіленням державної волі в формі закону або іншому нормативному джерелі. Правотворчість характеризується такими основними ознаками: 1) є юрисдикційною діяльністю держави (або) уповноваженого органу, організації; 2) має об'єктивну спрямованість; 3) відображається в актах, що містять норми права чи скасовують, змінюють їх; 4) суворо регламентується правовими нормами.

   Наступним виступив Юрій Губені – доктор економічних наук, професор, академік УАЕН, викладач Львівського національного аграрного університету з темою: «Інституція права власності у сільському господарстві»,який у своєму виступі зазначив,що Економічна теорія стверджує, що інституціоналізм – сучасний та динамічний напрямок економіки, який ґрунтується на дослідженні усіх соціально-економічних інституцій, що мають вплив на економічні процеси.[1] Тому при дослідженні інституційного середовища важливо визначити ті основні складові, які мають визначальний та потенційно визначальний вплив. А ось під час аналізу інституційного середовища аграрної реформи нами було встановлено, що інституції – це сукупність діючих правових норм, звичаїв, традицій, стійких уявлень та оформлених або неформалізованих організаційних утворень та механізми їх функціонування, співпраці та взаємовідносин. Сукупність та взаємодія інституцій формують інституційне середовище.[2] Очевидно, що ключове місце в інституційному середовищі займають правові норми, а домінуючими посеред них, з точки зору економіки є ті, що регулюють відносини власності.

   Далі слухали Романа Луцького,кандидата юридичних наук,декана юридичного факультету Івано-Франківського університету права імені Короля Данила Галицького, а темою його виступу було: «Природне та позитивне право людини»,Роман Петрович пояснив,що актуальність данної теми полягає в тому, що вся соціальність людин є похідною від природного права. Природне право становить базу соціальної організації суспільства, і сама соціальна організація суспільства виникає як засіб забезпечення природного права людини.

   

Також  виступили:

      Ігор Бучковський завідувач юридичного  відділення Івано-Франківського коледжу ЛНАУ,з темою «Права особистості в аспекті становлення громадянського суспільства»

      Василь Андріїв – кандидат юридичних наук,в. о. доцента,викладач Львівського національного аграрного  університету,з темою:«Проблеми реалізації права на працю власників особистих селянських господарств».

     Уляна Ляхович – кандидат юридичних наук,доцент,Івано-Франківська ОДА,з темою: «Нормативне закріплення права громадян на звернення».

      Василь Савченко – доцент кафедри кримінального права,процесу та криміналістики Івано-Франківського факультету НУ «Одеська юридична академія»,з темою: « Щодо проблем реалізації процесуальних прав потерпілого у кримінальному судочинстві Федеративної Республіки Німеччини та України.»

    Мирослав Бойчук – заступник начальника головного управління правової роботи та внутрішньої політики,з темою: «Конституційні права і свободи людини і громадянина».

   Олександр Білоцький – кандидат юридичних наук,доцент кафедри соціальних комунікацій і права ІФНТУНГ,з темою: « Правові підстави виникнення речових прав на чуже житло.»

   Людмила Легін – кандидат юридичних наук,доцент кафедри теорії та історії держави і права Івано-Франківського факультету НУ «Одеська юридична академія».

  Мета нашої конференції була спрямована на підвищення рівня правової культури,поширення знань про права і свободи людини і громадянина та набуття навичок в їх застосуванні.


 

 


Розробка сайту: Голубчак О.М. © 2018