...

...

ВІТАЄМО!

Про нас

Про нас

Фотогалерея

Календар

«  Лютий 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728

Статистика


Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0

Пошук по сайту

Форма входу

Погода

Соціальні мережі

Агрокар'єра

Для студентів

Пошук роботи

Корисні посилання

...

...

...

...

Архів записів


Неділя, 28.02.2021, 21:10
Вітаю Вас Гість | RSS

Івано-Франківський коледж
Львівського національного аграрного університету

the official web-site
Головна | Реєстрація | Вхід
Конференції


Актуальні проблеми розвитку науки в ХХІ столітті

З нагоди дня Науки в Івано-Франківському коледжі Львівського національного аграрного університету  22 травня 2019 року відбулася науково-практична конференція на тему «Актуальні проблеми розвитку науки в ХХІ столітті».

Ця конференція була організована для висвітлення результатів науко-дослідної роботи, проведеної викладачами  і студентами освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавр. Учасниками конференції стали студенти, викладачі та молоді вчені, які виголосили доповіді, що стосувалися розв’язання проблем в галузях права, економіки, агрономії та садово-паркового господарства. Зі вступним словом до присутніх звернувся директор коледжу, заслужений працівник сільського господарства України, кандидат сільськогосподарських наук  - Костюк Богдан Андрійович, а також з привітаннями й доповіддю виступив запрошений гість доктор економічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, зав. кафедрою обліку і аудит Прикарпатського національного університету ім. В.Стефаника.


Землеробство – продовольча, економічна та екологічна безпека України

2 – 3 жовтня 2018 року на базі Івано-Франківського коледжу Львівського національного аграрного університету   відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар  «Землеробство – продовольча, економічна та екологічна безпека України». Організаторами семінару виступили філія «Перспектив» ПрАТ «Зернопродкут МХП», Івано-Франківський коледж Львівського національного аграрного університету та НМЦ «Агроосвіта».

      Головна мета семінару – об’єднання спільних зусиль освіти, науки та бізнесу в аграрному секторі економіки, насамперед – підготовка висококваліфікованих кадрів для вітчизняних сільгосптоваровиробників

       В роботі семінару взяли участь науковці, сільгосптоваровиробники, начальники  районних управлінь агропромислового розвитку Івано-Франківської області, завідувачі агрономічних відділень та викладачі вищих навчальних закладів 1-2  рівнів акредитації Івано-Франківської, Львівської, ТернопільськоЇ, Чернівецької, Хмельницької, Житьомирської, Волинської, Київської, Полтавської областей, студенти.

    Відкриваючи теоретичну частину заходу, у своєму  вітальному слові директор Івано-Франківського коледжу Львівського НАУ заслужений працівник сільського господарства, кандидат сільськогосподарських наук Костюк Богдан Андрійович зазначив, що сьогодні гонитва за прибутком призвела до порушення сівозмін, екологічної рівноваги, до деградації сільськогосподарських земель, тому проведення таких заходів тільки сприятимуть вирішенню даних проблем і  розвитку аграрної галузі в Україні.

    З привітанням до учасників семінару звернулися керівник апарату  Івано-Франківської ОДА Маланій  Роман Григорович та директор філії «Перспектив» ПрАТ «Зернопродукт МХП» Потомський Павло Григорович.

     Продовжили семінар актуальні і захоплюючі доповіді науковців. Зокрема доктор сільськогосподарських наук, професор, завідувач кафедри землеробства та гербології Національного університету біоресурсів і природокористування України  Семен Петрович Танчик виступив з доповіддю «Екологічні проблеми землеробства та шляхи їх вирішення за сталого розвитку аграрного виробництва», доктор сільськогосподарських наук, професор, завідувач кафедри агрохімії  та ґрунтознавства Прикарпатського національного  університету імені В.Стефаника  Мирослав Дмитрович Волощук представив доповідь «Деградація ґрунтів та методи відновлення їх родючості», в.о. професора,  кандидат сільськогосподарських наук,  завідувач кафедри генетики, селекції та захисту рослин Львівського національного аграрного університету Петро Данилович Завірюха – «Хворобостійкі сорти – основа екобезпечного картоплярста»

     Директор відокремленого підрозділу НУБіП України «Заліщицький аграрний коледж ім. Є. Храпливого» Володимир Степанович Глова та директор фірми «Захід Агро МХП» Львівської області Вадим Олексійович Льошенко у своїх виступах відзначили, що на сьогодні ринок праці висуває нові вимоги, тому існує потреба в універсальних фахівцях. Підготовка таких конкурентоспроможних фахівців можлива при зміні традиційної системи навчання на більш перспективну дуальну. Саме шлях, коли в підготовці фахівців беруть участь і навчальний заклад, і підприємство, може стати тим поштовхом, що необхідний нашій освіті для підвищення її якості  і відповідності стандартам та запитам ринку праці. Дуальна освіта дає плюси одним та іншим: підприємства отримають кваліфіковані кадри, студенти – роботу.

 

З проблемами і перспективами спеціальності «Агрономія» учасників семінару у своєму виступі ознайомила методист НМЦ «Агроосвіта» Наталія Євгенівна Деркач.

  У стінах коледжу підприємства МХП презентували керівник та менеджер Львівської регіональної служби персоналом відповідно Олена Бондарь та Наталія Яковчук.

      Практична частина семінару пройшла на базі філії «Перспектив». Його учасники мали змогу ознайомитися з матеріально-технічною базою, сучасною технікою, технологіями обробітку ґрунту, збирання, сушіння та зберігання сільськогосподарської продукції.

       У практичній  частині семінару взяли участь 50 студентів Івано-Франківського коледжу Львівського НАУ та Заліщицького аграрного коледжу ВП НУБіП України. Майбутні спеціалісти були особливо вражені сучасною сільськогосподарською технікою.


Особливості організації і розвитку власної справи в Україні

30 травня 2018 року в Івано-Франківському коледжі Львівського національного аграрного університету відбулася конференція студентів, аспірантів і молодих вчених «Особливості організації і розвитку власної справи в Україні».

Зі вступним словом до присутніх звернувся директор коледжу Костюк Богдан Андрійович - заслужений працівник сільського господарства України, кандидат сільськогосподарських наук, а також Довбенко Михайло Володимирович - народний депутат України VIII скликання, Перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності, доктор економічних наук, академік Академії наук вищої школи України.

Серед запрошених на конференцію були:

Баланюк Іван Федорович - доктор економічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, зав.кафедрою обліку і аудиту Прикарпатського національного університету ім.В.Стефаника

Білан Леся Мирославівна – керівник напрямку по просуванню послуг бюджетних організацій Приватбанку.

Білий Михайло Мирославович – к.е.н., доцент кафедри фінансів  Прикарпатського національного університету ім.В.Стефаника

Білецька Ірина Мирославівна, к.е.н., доцент, завідувач кафедри міжнародної економіки, маркетингу і менеджменту Івано-Франківського навчально-наукового інституту менеджменту ТНЕУ, академік Академії економічних наук за спеціальністю «Міжнародна економіка».

Від імені ректора Львівського національного аграрного університету з привітальним словом виступила Брик Галина Володимирівна, кандидат економічних наук, доцент, заступник декана економічного факультету Львівського НАУ.

Студенти навчальних закладів І-ІV р.а. представили свої доповіді на тему конференції, які буди досить змістовними та цікавими.

Організатори даного заходу ставили за мету вивчити та удосконалити особливості розвитку та організації власної справи на Україні.

Проведення конференції сприяло популяризації даного питання, організації діалогу та фахової дискусії серед фахівців власної справи.

 


Конференція студентів, аспірантів і молодих вчених

«ОСОБЛИВОСТІ ОРГАНІЗАЦІЇ І РОЗВИТКУ ВЛАСНОЇ СПРАВИ В УКРАЇНІ»

30 травня 2018 РОКУ

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

 

Запрошуємо Вас до участі у конференції студентів, аспірантів і молодих вчених на тему "Особливості організації і розвитку власної справи в Україні", яка відбудеться 30 травня 2018р.

Місце проведення конференції: Івано-Франківський коледж ЛНАУ, м. Івано-Франківськ

ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ КОМІТЕТ

Голова оргкомітету:

Костюк Б.А., директор коледжу

Члени оргкомітету:

Кулаєць Г.П., заступник директора коледжу

Голубчак О.М., завідувач економічного відділення

Досин О.М., голова циклової комісії економічних дисциплін

Суп О.В., викладач економічних дисциплін

Відповідальний секретар:

Калин В.В. - голова студентського саморядування економічного відділення коледжу.

Робоча мова конференції – українська

Щоб взяти участь у коференції, необхідно до 15 травня 2018 року на електронну адресу conferenkoledg@ukr.net надіслати в електронному вигляді заявку на участь  в конференції, тези доповіді (назва файлу за зразком: Прізвище_Заявка,Прізвище_Назва доповіді).

Участь у конференції і публікація тез є безкоштовною.

Участь в конференції очна і заочна.

За результатами конференції буде виданий друкований збірник студентських тез.

 

 

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ ОРГКОМІТЕТУ КОНФЕРЕНЦІЇ:

 (067) 1249465 – Голубчак Олег Михайлович

 (050) 6630135 – Досин Оксана Миколаївна

Детальніше: Інформаційний лист


Запрошення на міжнародну наукову інтернет-конференцію "Інноваційний потенціал сучасної економічної науки", 17 березня 2017 року


 

16-17 травня 2017 року відбудеться щорічна Міжнародна науково-практична Інтернет-конференція "Сучасні тенденції менеджменту в аграрному виробництві" м. Дубляни, яку проводитиме економічний факультет кафедра менеджменту ім. проф. Є. Храпливого Львівського національного аграрного університету.

Тематичні напрями роботи конференції:

Сучасні проблеми управління економікою та фінансами.

Управління державним та регіональним розвитком в сучасних умовах господарювання.

Сучасний менеджмент: теорія і практика.

 Бухгалтерський облік в системі управління сільськогосподарськими      підприємствами (кооперативами).

Розвиток міжнародної економіки та маркетингу в контексті євроінтеграційних процесів.

Метою проведення заходу є здійснення комплексного наукового розгляду та обмін досвідом наукових досліджень щодо проблем сучасних тенденцій розвитку менеджменту аграрної сфери в Україні.


У лютому 2017 року у Львівському національному аграрному університеті була проведена Всеукраїнська студентська науково-практична конференція присвячена 66 річниці від дня народження доктора економічних наук, професора Петра Степановича Березівського «Сучасний менеджмент: витоки, реалії та перспективи розвитку», у якій брали активну участь студенти коледжу під керівництвом викладачів економічного відділення.

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

ЛЬВІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

 

 

 

СУЧАСНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ: ВИТОКИ, РЕАЛІЇ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ

 

 

Збірник тез  Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції

присвяченої 66 річниці від дня народження

д.е.н., професора Петра Степановича Березівського

 

Дубляни 2017

Метою конференції було обговорення результатів новітніх вітчизняних і закордонних досліджень у сфері менеджменту організацій; стратегічного, корпоративного управління; інноваційного й сталого розвитку підприємств та економіки.

Робота конференції проводилася за такими секціями:

  • .Актуальні напрями розвитку теорії та практики управління
  • Стратегічні зміни в організації сучасної системи менеджменту
  • Сучасні тенденції розвитку та організації менеджменту зовнішньоекономічної діяльності. Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності підприємства
  • Фінансовий менеджмент та управління фінансово-кредитними відносинами
  • Обліково-аналітичне забезпечення системи менеджменту підприємства
  • Дослідження моделей динамічних та інформаційних систем в менеджменті
  • Проблеми правового забезпечення сучасної системи менеджменту
  • Ділове і функціональне адміністрування та управління людськими ресурсами
  • Професійне та духовне становлення особистості менеджера. Самоменеджмент. Тайм-менеджмент

У секторі «Стратегічні зміни в організації сучасної системи менеджменту» студентка 21-ОВ групи спеціальності «Організація виробництва» Досин Мар’яна представила статтю «SWOT-аналіз як інструмент стратегічного управління» під керівництвом викладача Досин Оксани Миколаївни.

У розділі «Фінансовий менеджмент та управління фінансово-кредитними відносинами» взяли участь двоє студенток 11-Ф групи спеціальності «Фінанси і кредит» Слободян Галина («Фінансовий менеджмент як ефективний інструмент управління підприємством») та Максимів Леся («Основні засади фінансового менеджменту в банку») разом з їхніми викладачами Савчук Оксаною Ярославівною та Ціпух-Гузьо Мар’яною Ярославівною.

У секції «Обліково-аналітичне забезпечення системи менеджменту підприємства» студентка 21-Ф групи спеціальності «Фінанси і кредит» Капустинська Наталія представила статтю «Роль обліково-аналітичної системи для прийняття управлінських рішень» під керівництвом викладача Придюк Оксани Миколаївни.

 


14 грудня  2011 року в Івано-Франківському коледжі ЛНАУ було організовано і проведено всеукраїнську науково-практичну конференцію на тему «Права людини». На нашій конференції були присутні викладачі і студенти з таких навчальних закладів,як:

Львівський національний аграрний університет;

Університет права ім. Короля Данила Галицького;

Івано-Франківський факультет  Національного університету «Одеська юридична академія»;

Івано-Франківський національний технічний університет нафти й газу;

Прикарпатський національний університет ім. В.Стефаника;

Рівненський державний аграрний коледж;

Рогатинський державний аграрний коледж;

А також всі коледжі які входять в структуру нашого університету ЛНАУ:

Стрийський коледж ЛНАУ;

Вишнянський коледж ЛНАУ;

Екологічний коледж ЛНАУ;

На пленарному засіданні виступили:

Богдан Костюк – кандидат с/г наук,директор Івано-Франківського коледжу ЛНАУ,який зазначив, що конференція проводиться в звязку з тим,що в Україні й в усьому світі відзначається Міжнародний день прав людини. В цей день у 1948 році Генеральна Асамблея ООН прийняла Загальну декларацію прав людини – перший міжнародний документ,який задекларував рівність прав і свобод всіх людей. Цей день є нагадування про те, що кожен політик, державний діяч, державний службовець, виконуючи обов’язки, які покладені на нього суспільством, повинен працювати у першу чергу в ім’я людини.

     Богдан Андрійович особисто від себе привітав усіх учасників конференції! Побажав міцного здоровя, щастя, миру, добра і благополуччя!

     

Володимир Кафарський – доктор юридичних наук, професор з темою «Конституційні принципи правотворчості як основа законодавчого забезпечення прав і свобод людини і громадянина».Володимир Васильович пояснював,що за своєю нормативною сутністю правотворчість є втіленням державної волі в формі закону або іншому нормативному джерелі. Правотворчість характеризується такими основними ознаками: 1) є юрисдикційною діяльністю держави (або) уповноваженого органу, організації; 2) має об'єктивну спрямованість; 3) відображається в актах, що містять норми права чи скасовують, змінюють їх; 4) суворо регламентується правовими нормами.

   Наступним виступив Юрій Губені – доктор економічних наук, професор, академік УАЕН, викладач Львівського національного аграрного університету з темою: «Інституція права власності у сільському господарстві»,який у своєму виступі зазначив,що Економічна теорія стверджує, що інституціоналізм – сучасний та динамічний напрямок економіки, який ґрунтується на дослідженні усіх соціально-економічних інституцій, що мають вплив на економічні процеси.[1] Тому при дослідженні інституційного середовища важливо визначити ті основні складові, які мають визначальний та потенційно визначальний вплив. А ось під час аналізу інституційного середовища аграрної реформи нами було встановлено, що інституції – це сукупність діючих правових норм, звичаїв, традицій, стійких уявлень та оформлених або неформалізованих організаційних утворень та механізми їх функціонування, співпраці та взаємовідносин. Сукупність та взаємодія інституцій формують інституційне середовище.[2] Очевидно, що ключове місце в інституційному середовищі займають правові норми, а домінуючими посеред них, з точки зору економіки є ті, що регулюють відносини власності.

   Далі слухали Романа Луцького,кандидата юридичних наук,декана юридичного факультету Івано-Франківського університету права імені Короля Данила Галицького, а темою його виступу було: «Природне та позитивне право людини»,Роман Петрович пояснив,що актуальність данної теми полягає в тому, що вся соціальність людин є похідною від природного права. Природне право становить базу соціальної організації суспільства, і сама соціальна організація суспільства виникає як засіб забезпечення природного права людини.

   

Також  виступили:

      Ігор Бучковський завідувач юридичного  відділення Івано-Франківського коледжу ЛНАУ,з темою «Права особистості в аспекті становлення громадянського суспільства»

      Василь Андріїв – кандидат юридичних наук,в. о. доцента,викладач Львівського національного аграрного  університету,з темою:«Проблеми реалізації права на працю власників особистих селянських господарств».

     Уляна Ляхович – кандидат юридичних наук,доцент,Івано-Франківська ОДА,з темою: «Нормативне закріплення права громадян на звернення».

      Василь Савченко – доцент кафедри кримінального права,процесу та криміналістики Івано-Франківського факультету НУ «Одеська юридична академія»,з темою: « Щодо проблем реалізації процесуальних прав потерпілого у кримінальному судочинстві Федеративної Республіки Німеччини та України.»

    Мирослав Бойчук – заступник начальника головного управління правової роботи та внутрішньої політики,з темою: «Конституційні права і свободи людини і громадянина».

   Олександр Білоцький – кандидат юридичних наук,доцент кафедри соціальних комунікацій і права ІФНТУНГ,з темою: « Правові підстави виникнення речових прав на чуже житло.»

   Людмила Легін – кандидат юридичних наук,доцент кафедри теорії та історії держави і права Івано-Франківського факультету НУ «Одеська юридична академія».

  Мета нашої конференції була спрямована на підвищення рівня правової культури,поширення знань про права і свободи людини і громадянина та набуття навичок в їх застосуванні.


 

 


Розробка сайту: Голубчак О.М. © 2021