...

...

ВІТАЄМО!

Про нас

Про нас

Фотогалерея

Календар

«  Лютий 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728

Статистика


Онлайн всього: 5
Гостей: 5
Користувачів: 0

Пошук по сайту

Форма входу

Погода

Соціальні мережі

Агрокар'єра

Для студентів

Пошук роботи

Корисні посилання

...

...

...

...

Архів записів


Неділя, 28.02.2021, 19:57
Вітаю Вас Гість | RSS

Івано-Франківський коледж
Львівського національного аграрного університету

the official web-site
Головна | Реєстрація | Вхід
юридичне


Дорогі абітурієнти! Вас радо вітає юридичне відділення Івано-Франківського коледжу Львівського національного аграрного університету, який є одним з провідних навчальних закладів агропромислового комплексу України. Добре відомо, що добробут народу безпосередньо пов'язаний з рівнем його освіти. Особливо це актуально сьогодні, коли Україна перебуває на стадії радикальної реформації.   У таких умовах юридичне відділення Івано-Франківського коледжу ЛНАУ готує по справжньому компетентних фахівців, які пропонуватимуть нові ідеї та будуватимуть життя країни на нових засадах. До цього нас спонукає потреба інтеграції України в європейську та світову спільноти. Щоб реалізувати цю ідею, навчальний процес здійснюється на відділенні за вимогами кредитно-модульної системи навчання. Упродовж десятиліття у нас сформувалася висока викладацька культура, демократизм і гуманізація взаємовідносин між студентами і педагогами, які стали запорукою нинішнього успіху. 

Юридичне відділення свою історію починає з 1991 року. На відділенні створені необхідні умови для навчання і дозвілля. Для ефективного забезпечення навчально-виховного процесу створена необхідна матеріально-технічна база, яка включає: кабінети спеціальних юридичних дисциплін, лекційні аудиторії і комп’ютерні класи з доступом до мережі Інтернет.

Отримавши дипломи, випускники можуть продовжити навчання за скороченим терміном в закладах 3-го і 4-го рівня акредитації, з якими укладені договори. 

 Для організації проходження студентами практики коледж тісно співпрацює з судовими, правоохоронними органами, органами юстиції та іншими організаціями. Основне завдання практики полягає в якісній практичній підготовці випускника. 

 Випускники коледжу додатково отримують робітничу професію секретар керівника. Після закінчення коледжу випускники можуть працювати: фахівцем з питань зайнятості, помічником судді господарського суду, юрисконсультом, архіваріусом, інспектором з кадрів, секретарем судового засідання, секретарем суду, секретарем судової колегії, державним виконавцем, судовим розпорядником, інспектором митниці, державним податковим інспектором, інспектором з виплати пенсії, інспектором з призначення пенсій, інспектором з соціальної допомоги.

З повагою  завідувач відділення  Бучковський Ігор Павлович.

 

 


Розробка сайту: Голубчак О.М. © 2021